Állásajánlat

A Studium Akadémia folyamatosan bővíti nyelvtanárai, mentorai csapatát, ezért várjuk óraadó német (szak)nyelvtanárok és mentorok jelentkezését.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Német nyelvtanári diploma // Német nyelvű egyetemen szerzett diploma // Német szakfordítói diploma // Germanisztika képzésben részt vett PhD hallgató.
  • Legalább 2 éves oktatói tapasztalat.
  • Német nyelvű egyetemen teljesített részképzés vagy teljes képzés.
  • Magas szintű német nyelvtudás // Szaknyelv ismerete.
  • Szakmai felkészültség.
  • Magabiztos és pozitív személyiség.
  • Etikus tanári magatartás.
  • Segítőkész hozzáállás.
  • Rugalmasság.
  • Jó kommunikációs készség.

Főbb feladatok, munkák

  • Kezdőtől- felsőfokú szintig általános német nyelv tanítása, és/vagy
  • Szaknyelv oktatása, és/vagy
  • Mentori feladatok ellátása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Tanítási tapasztalat egyéni és csoportos órák tartásában egyaránt.
  • Távoktatásban szerzett tapasztalat.
  • Tudományos fokozat.
  • További nyelvek ismerete.

Munkavégzés helye

Budapest

Munkakezdés várható ideje

2014. szeptembertől folyamatosan